Hakkımızda

VİZYON

     SİTE, malzeme temininden satışa sunulmasına kadar her aşamada, “en iyiyi”, “en lezzetliyi”, “en temizi” ve “en sağlıklıyı” bulma anlayışını, bir üretim felsefesi olarak benimsemiştir. Kentimizin dört bir yanındaki tüketicileri lezzetli ürünleriyle buluşturmayı amaçlayan ve eksiksiz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen SİTE, tüm şubelerinde aynı lezzet ve hizmet kalitesini sunma anlayışıyla hareket eder.
     SİTE, geleneksel fırıncılık ve unlu mamuller üretiminin gerçek anlamda sürdürülmesini ve aynı zamanda da ülkemizdeki var olan anlayışının daha ileriye taşınmasını hedeflemiştir. Her zaman sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaçlayan SİTE, uyguladığı ayrıntılı ve geniş kapsamlı üretim programı ve gıda mühendisleri tarafından sürekli kontrol edilen üretim süreciyle, gıda sektöründe standartları her zaman daha yukarı taşımak amacıyla çalışmalarına yön vermektedir. SİTE Kurumsal açıdan ulaştığı değer çizgisini korumak, üretimini dünyadaki gelişmeler doğrultusunda çeşitlendirmek, gıda güvenliği, sağlık ve hijyen ile müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden halkımıza uzun yıllar “tatlı” ve “lezzetli” seçenekler sunma anlayışıyla faaliyetlerine devam edecektir.

ÜRETİM ve KALİTE

     Firmamız Ekmek, Unlu Mamuller ve Geleneksel Ev Yemeklerinden oluşan 3’lü ürün grubunda İzmir'de tek firma olma özelliğini taşımaktadır. Üretim aşaması 3 gıda mühendisinin yanı sıra 1 gıda teknikerinin de sürekli kontrolü altındadır.
     Bu güvenli sistem ve kullandığı ileri teknoloji sayesinde İzmir çapında günlük pasta dağıtımı yapan tek firma, SİTE' dir. Gıda güvenliğinin son derece önem kazandığı günümüzde bu durum firma açısından son derece gurur verici bir hal almıştır. Üretim aşamasında Ürünlerin raf ömrünü artırmak amacıyla koruyucu katkı maddesi asla kullanılmamaktadır. SİTE şubelerinden satın alacağınız her şey doğal ve taze olarak satışa sunulmaktadır. Bu durum tüketicinin bize olan olan güvenini arttırmış, bizimde azami özenle bu güveni koruma çabamızı arttırmıştır.
     Dünyada değişen ve gelişen trendler doğrultusunda SİTE de ürün yelpazesini genişletmektedir. Örneğin; son yıllarda giderek yaygınlaşan sağlıklı beslenme alışkanlığı; insanların hayvansal yağlardan uzaklaşarak, natürel sızma zeytinyağına yönelmesi, Akdeniz tipi beslenme şeklinin çok popüler olması sonucunda SİTE de üretim aşamasında farklı arayışlara yönelmiştir. Bunun sonucunda tamamen doğal ve ve katkısız olarak yapılan üretimimiz çok farklı, çarpıcı bir çeşit zenginliğine ulaşmıştır. Bu gelişim sizlerinde beğenisi doğrultusunda yeni çeşitlerle tarafımızca zenginleştirilecektir.
Bu aşamada tüm gelişim politikamız;

* Türk gıda kodeksine uygun kaliteli ürünler üretmek,
* Üretimin her aşamasında kalite gelişimini sağlamak,
* Nitelikli ve aranan ürünler ve çeşitlerini geliştirmek,
* Bayi ağını ve perakende satış noktalarını geliştirerek daha çok kişiye hizmet verebilmek,
* Sektörümüzle ilgili kalite standartlarına uymak,
* Çalışan ve müşteri memnuniyetini temel hedef edinmek,
* Sağlıklı ve hijyenik üretim ortamı sağlamak, üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Menülerimiz | Haberler | Foto Galeri | Şubeler | Ziyaretçi Defteri | İletişim

SİTE EKMEKÇİLİK
Her Hakkı Saklıdır. 2010

ED TASARIM